Cafe - Restorant Adisyon Sistemleri

Entegrasyon Alt Yapısı

Adisyon sistemi yazılımımız ile donanımlarımızın Yazar Kasa Pos Entegrasyonları, Getir Yemek, Yemek Sepeti ve Trendyol Yemek entegrasyonlarıyla ile bir bütün halinde çalışmasına olanak sağlıyoruz.

Aradığınız Tüm Detaylar Burada

Stok Takibi

Sizin için malzemelerinizi takip eder, ne almanız gerektiğini ne zaman almanız gerektiğini size söyleriz.

İndirimler ve Ek Ücretler

İstediğiniz zamanlarda belli siparişler için indirim uygulabilir yada müşterilerinize ufak sürprizlerde bulunabilirsiniz. Hepsi size kalmış. ToyaPos sizin için hazır bekler!

Veresiye Hesaplar

Veresiye hesapları firma hizmetleri için uygun bir çalışma yöntemidir.

Raporlama

Gelecekte kullanacağınız en değerli silahınız geçmişte tutmuş olduğunuz kayıtlarınızdır. Olabilecek her türlü raporlamayı, istediğiniz şekilde kolaylıkla alın. Kolaylık derken çok ciddiyiz!

Gider Yönetimi

Yaptığınız her ödeme ToyaPos tarafından kayıt altına alınır ve hiçbir zaman kasada eksik yaşamazsınız. Ayrıca bir ürüne fazla para öderseniz, size söyleriz!

Sadelik

En güzel özelliklerimizden biri de, sunduğumuz birçok ileri düzey işlevselliklerin yanında, bunları en sade şekilde başarıyor olmamız.

Caller ID ile Arayanı Gör

Telefondan sipariş alıyor musunuz? Arayan müşterinizin ismini ekranda görseniz ve onları isimleriyle karşılasanız nasıl olur? Bizce Çok güzel olur. Kayıtlı adresiyle birlikte tekrar tekrar adres istemenize gerek kalmadan siparişinizi hazırlayabilirsiniz.

featured

Evinden çıkmak istemeyen ya da yoğun olan müşterilerinizi lezzetlerinizden mahrum bırakmayın. ToyaPos ile kurye süreçlerinizi en hızlı şekilde takip edin.

Büyük yada kalabalık bir restoran mı işletiyorsunuz? İstediğiniz kadar kasiyer sistemini entegre olarak çalıştırabilir yoğunluğu kontrol altında tutabilirsiniz!

Farklı ödeme seçenekleri ile çalışabilirsiniz. Bunların kontrol sizin elinizde. Firma kartlarıyla ödeme alabilir, kayıtları bu şekilde tutabilirsiniz.

featured

İşletmenizi Cebinizden Yönetin!

İşletmenize özel Depo Uygulamamız sayesinde; Cariler, Stoklar, Sayım, Satın Alma, Hızlı Fiyat, Sipariş ve daha bir çok işlemi kolayca yapın!

Detaylı Bilgi Alın