QR Menü Çözümleri

Sürekli Değişen Fiyatlar Baskı Maliyetlerinizi Artırmasın

Birçok restoranda menü düzenli olarak değişir. Bunun yerine, bir QR Menü ile herhangi bir ek masraf olmadan, ihtiyaç duyulduğunda değişiklikler dijital olarak yapılabilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile menüyü istediğin zaman istediğin şekilde değiştirebilirsin. Bu sayede dilediğin gibi sezonluk menüler oluşturabilirsin ve her seferinde basım maliyeti ödemene gerek kalmaz.

Sınırsız Ürün Ekleme Çıkarma

Dilediğiniz ürünü dilediğiniz zaman ekleyip çıkartabilir, dilediğiniz ürünle alakalı fiyat değişikliğini anında yapabilirsiniz.

Görseller ile İştah Açın

Baskı menülerde alan sınırlıdır, bu da genellikle yemek resimlerinin olmamasına sebep olur. Çoğu restoran, yüksek kaliteli görüntüleri kağıda basmak maliyetli olduğu için menülerine fotoğraf eklemez. Ancak QR Menü ile dilediğiniz görseli kullanabilirsiniz.

Size Özel Tasarımlar

Farklı tasarım seçenekleri ile menü tasarımınızı dilediğiniz zaman değiştirin.

İşletmenize Hız Katın

Bir restoran işletmecisinin en çok isteyeceği şeylerden biri, olabildiğince çok müşteriye hizmet vermek ve sirkülasyonu artırmaktır. QR menü sayesinde müşterilerin sipariş vermek için garsonun dikkatini çekmeye çalışmak yerine, masaya oturdukları anda QR kodu hemen okutabilirler. Hatta oturmadan önce bile menüye erişip incelemeye başlayabilirler. Tek yapman gereken, masaya oturmak için sırada bekleyen müşterilerilerinin görebileceği bir yere, QR menüyü konumlandırmak. Bu sayede operasyonun büyük ölçüde hızlanır.

featured

İşletmenizi Cebinizden Yönetin!

İşletmenize özel Depo Uygulamamız sayesinde; Cariler, Stoklar, Sayım, Satın Alma, Hızlı Fiyat, Sipariş ve daha bir çok işlemi kolayca yapın!

Detaylı İncele